Mrożące krew w żyłach wydarzenia na zamojskim osiedlu: 24-latka zaatakowała tasakiem znajomego

Trudno jest jednoznacznie określić, co sprowokowało tak drastyczną reakcję. Niemniej jednak, niezaprzeczalnym faktem jest to, że po zaostrzeniu się nastrojów podczas sprzeczki młoda dama sięgnęła po tasak i użyła go przeciwko jednemu z obecnych mężczyzn. Teraz 24-letnia delikwentka musi stawić czoło zarzutom o usiłowanie zabójstwa. W międzyczasie została ona tymczasowo umieszczona w areszcie.

Grupa znajomych zgromadziła się w mieszkaniu owej 24-latki. Oprócz niej obecni byli czterej inni mężczyźni w przedziale wiekowym od 18 do 25 lat. Wszyscy spożywali alkohol, a ilość konsumowanych trunków była znacząca.

Wśród spotkania doszło do spięć pomiędzy 24-letnią kobietą a jednym z gości, 25-letnim mieszkańcem Zamościa. Mężczyzna zdecydował się opuścić towarzystwo, ale kobieta, uzbrojona w tasak, podążyła za nim i wdała się w agresywną konfrontację, zadając mu kilka ciosów.

Obecni na miejscu wezwali natychmiast służby porządkowe. Na miejsce zdarzenia przybyła zarówno policja, jak i karetka pogotowia.

Pokrzywdzony mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Na szczęście odniesione przez niego obrażenia nie były zagrażające życiu. Po udzieleniu mu pierwszej pomocy i opatrzeniu ran, mógł bezpiecznie powrócić do swojego domu.