Bacalarus – szkoła językowa w Zamościu na najwyższym poziomie

Znajomość języków obcych jest w dzisiejszym świecie koniecznością, by móc się rozwijać, zdobyć dobrą pracę, podróżować bez ograniczeń, komunikować się z innymi i być obywatelem świata. Człowiek wykształcony zna języki obce. To wymóg naszych czasów. Na naukę nigdy nie jest za późno, dlatego warto zainwestować w dobrą szkołę językową. Nie tylko dla siebie, ale też dla bliskich. To inwestycja, która szybko się zwróci. Jaką zatem szkołę wybrać, by nauczyć się pięknie brzmiącego języka francuskiego czy podszkolić język angielski? Wybór jest prosty!

Bacalarus – szkoła inna niż wszystkie

Założona w 1996 roku w Zamościu Bacalarus mieszcząca się przy ul. Jutrzenki 3 w Zamościu (tel: 790 747 373), funkcjonująca pod adresem: www.bacalarus.pl spełnia wszystkie wymogi dobrej szkoły językowej. Doświadczeni lektorzy wprowadzą Cię w tajniki języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego lub podszkolą Twoje umiejętności w tym zakresie. Niewielkie grupy językowe sprawią, że nauka będzie przyjemnością, a efekty zauważysz już po pierwszych zajęciach. Obecnie w szkole zatrudnionych jest 50 profesjonalnych lektorów, w tym z Wielkiej Brytanii czy Kanady. Więcej na ich temat można znaleźć na stronie https://www.bacalarus.pl/lektorzy/, gdzie znajduje się cała kadra lektorska. Placówka przygotowuje i umożliwia zdawanie międzynarodowych certyfikatów językowych uznawanych na całym świecie. Zajęcia prowadzone są w komfortowych warunkach, lektorzy stosują nowoczesne metody pracy oraz korzystają z dobrego sprzętu multimedialnego uatrakcyjniającego zajęcia. Ważne jest również to, że Bacalarus prowadzi kursy na wszystkich poziomach zaawansowania i tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Co jeszcze wyróżnia tę szkołę językową? Funkcjonuje na rynku już wiele lat i zyskała zasłużoną renomę.

Do kogo skierowana jest oferta?

Szkoła Bacalarus kieruje swą ofertę do wszystkich, którzy chcą uczyć się języka obcego. Każdy chętny może wziąć udział w darmowej lekcji próbnej trwającej 45, 60 lub nawet 85 minut i przekonać się, czy taka forma zajęć mu odpowiada. Oferta skierowana jest do dzieci, uczniów szkoły podstawowej, młodzieży, dorosłych, a także całych firm. Bacalarus ma także ofertę lekcji online. Co zatem zrobić, gdy zdecydujemy się na naukę w tej szkole językowej? Warto wejść na stronę internetową placówki, zapisać online i umówić na test kwalifikacyjny, który przypisze nas do określonej grupy językowej. Dzięki czemu będziemy mogli zapisać się na odpowiednie dla nas lekcje lub obozy językowe, które szkoła oferuje. Można również udać się do placówki osobiście na wskazany wcześniej adres i zdobyć najważniejsze informacje na temat organizacji pracy.

Nauka, zabawa i integracja

Bacalarus to szkoła inna niż wszystkie. Ciekawym rozwiązaniem, szczególnie dla dzieci i młodzieży, są kolonie językowe pozwalające łączyć naukę, wakacyjny wypoczynek, zabawę, integrację i poznawanie niezwykłych miejsc. Metodycy podkreślają, że nauka w takich niecodziennych warunkach jest jeszcze bardziej skuteczna. Aktualne oferty kolonii czy półkolonii można znaleźć na stronie internetowej szkoły.

Dlaczego warto?

Zaangażowani i profesjonalni lektorzy, niewielkie grupy językowe, przyjacielska atmosfera na zajęciach to nie wszystkie atuty tej szkoły językowej. Bacalarus istnieje na rynku bardzo długo, a coraz większe zainteresowanie jej usługami świadczy o jednym! To szkoła językowa na najwyższym poziomie.