Kolejny tragiczny wypadek

Niestety, kolejny raz na naszych drogach dochodzi do tragedii. Tym razem do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Udrycze-Wola, na trasie Zamość-Skierbieszów. Wypadku nie przeżył 49-letni kierowca jednego z pojazdów.

Co się stało?

Sprawę cały czas bada komenda policji w Zamościu. Na chwilę obecną wiadomo tylko tyle, że do wypadku doszło w tym tygodniu, w środę, około godziny 15. Poruszający się samochodem marki Opel kierowca podróżował w kierunku Zamościa. Niestety, do celu nigdy nie dotarł. Na łuku drogi w miejscowości Udrycze-Wola zderzył się z jadącym przeciwnym pasem samochodem ciężarowym. Dokładniejsze szczegóły wypadku nie zostały jeszcze podane do publicznej wiadomości przez policjantów. Wiadomo natomiast, ze kierowca ciężarówki wyszedł z wypadku bez szwanku.

Policjanci pracowali na miejscu wypadku do późnych godzin wieczornych. Wiadomo, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. Po wypadku droga była całkowicie zablokowana w obu kierunkach, a policjanci kierowali prowadzących pojazdy objazdami.