W teatralnym świecie Mavka: Widowisko dla całej rodziny!

Wraz z nadejściem jesieni, na deskach polskich teatrów odbędzie się wyjątkowe przedstawienie oparte na adaptacji animowanej opowieści o dziewczynce imieniem Mavka, której serce należało do lasu i jego mieszkańców. To wzruszająca historia doczeka się swojej premiery teatralnej w największych salach widowiskowych w kraju, zapewniając emocje dla widzów w każdym wieku.

Zamojski Dom Kultury również znajduje się na liście miejsc, gdzie spektakl zostanie zaprezentowany. Już 3 listopada lokalna publiczność będzie miała okazję zanurzyć się w magicznym świecie Mavki.

Przedstawienie, znanego międzynarodowo jako „MAVKA SHOW”, bazuje na jednym z najbardziej oczekiwanych ukraińskich filmów animowanych „MAVKA. Leśna piosenka”. To wyjątkowy miks klasycznych elementów teatru z nowoczesnymi technikami animacji, oferujący spektakl pełen dynamicznej choreografii, akrobatyki i efektów specjalnych. Ta oryginalna fuzja tradycji i innowacji sprawia, że „MAVKA SHOW” to niezapomniane doświadczenie, które pozwoli na nowo odkryć urok bajki o Mavce.