Zderzenie w miejscowości Szopinek na drodze krajowej nr 74

W niewielkiej miejscowości Szopinek, usytuowanej przy drodze krajowej nr 74, miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe. Na trasie pomiędzy Hrubieszowem a Zamościem doszło do kolizji, w której brały udział trzy samochody osobowe. Wypadek ten miał miejsce na pasie prowadzącym w stronę Zamościa.

Kolizja nastąpiła w niedzielę, dokładnie 28 kwietnia, tuż przed godziną dziesiątą rano. Służby ratunkowe otrzymały informacje o tym niebezpiecznym zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Szopinku, małej miejscowości położonej w powiecie zamojskim. W wyniku tego zdarzenia, dwa pasy ruchu na tej trasie zostały całkowicie zablokowane. Na miejscu natychmiast pojawiła się policja, aby zabezpieczyć miejsce zdarzenia i przejąć kontrolę nad ruchem drogowym, który został tymczasowo zorganizowany w systemie wahadłowym.

Mimo groźnego wyglądu kolizji, na szczęście żadna osoba nie ucierpiała w wyniku tego zdarzenia. Niestety jednak, utrudnienia w ruchu drogowym mogą potrwać nawet do dwóch godzin. Kierowcy powinni mieć to na uwadze podróżując tą trasą.