Mecz 10. kolejki Lotto Superligi tenisistów stołowych w hali Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów

W ramach zbliżającej się 10. serii spotkań Lotto Superligi tenisistów stołowych, zespół Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów zmierzy się na swoim terenie z Akademią Zamojską Zamość. Mecz odbędzie się w hali domowej ekipy.

Akademia Zamojska Zamość, która w ostatnim swoim boju na stole tenisowym doznała porażki przeciwko Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki wynikiem 0:3, obecnie z dwunastoma punktami zdobytymi w poprzednich meczach, plasuje się na ósmym miejscu w klasyfikacji ligowej. Natomiast gospodarze spotkania, czyli drużyna Suchedniowskich Aptekarzy, w dziewiątej kolejce ulegli ekipie Balcie AZS AWFiS Gdańsk niewielką różnicą 2:3. Aktualnie, mając o jeden punkt mniej niż ich przeciwnicy, znajdują się na dziesiątym miejscu tabeli.

Bartosz Majcher, menadżer Orlicza, podkreśla że pomimo trudnej sytuacji punktowej zespołu, nie ma mowy o poddaniu się. Choć zapowiada się ciężkie starcie, Majcher zapewnia, że jego drużyna będzie walczyć o zwycięstwo do samego końca.

Spotkanie między Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów a Akademią Zamojską Zamość zaplanowane jest na niedzielę, 10 grudnia. Mecz zostanie rozegrany w hali sportowej przy ulicy Sportowej, a jego początek przewidziany jest na godzinę 18.