Napad na sklep w Zamościu. Sprawcy próbowali uciekać

Mężczyźni napadli na sklep jubilerski w Zamościu. Po dokonaniu przestępstwa zaczęli uciekać i prawdopodobnie chcieli ukryć się na terenie Tomaszowa Lubelskiego. Na szczęście nie udało im się tam dotrzeć, bo dopadła ich policja.

Współpraca z tomaszowską jednostką

Policja z Tomaszowa Lubelskiego dowiedziała się, że w Zamościu doszło do napadu na sklep i że sprawcy mogą wkrótce pojawić się na terenie ich miasta. Na szczęście nie udało im się dotrzeć aż tam. Zamojska policja bez problemu ujęła sprawców, stosując przy tym kolczatkę, czyli bardzo popularne narzędzie podczas pościgów.

Policjanci przeprowadzili pościg na drodze prowadzącej do Tomaszowa Lubelskiego. Przestępców udało się zatrzymać w miejscowości Łaszczówka-Kolonia.

Szybka akcja policjantów z Zamościa

Pościg nigdy nie jest niczym przyjemnym ani wygodnym, ale funkcjonariusze z Zamościa są do niego świetnie przygotowani. Każdy z nich wie, jak postępować w sytuacji, gdy podejrzany zacznie uciekać. Podczas szkoleń mundurowi uczą się, jak stosować kolczatki i inne środki, mające na celu ująć sprawców. Jak widać, nauka nie poszła w las.