policja

Prace drogowe przy II Liceum Ogólnokształcącym

Prace drogowe przy II Liceum Ogólnokształcącym

Prace drogowe przy II Liceum Ogólnokształcącym już się rozpoczęło. W miejscu tym ma powstać rondo, którego celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na skrzyżowaniu ul. Partyzantów i Orląt Lwowskich. Roboty jak zwykle oznaczają utrudnienia w ruchu, z którymi zamojscy kierowcy będą się musieli liczyć w najbliższych dniach.

– Rozpoczęły się roboty przy rozbudowie sieci kanalizacji deszczowej z przebudową elementów sieci kanalizacji i sieci gazowych, które kolidują z przyszłym rondem. Lada chwila rozpoczną się prace rozbiórkowe dwóch kamienic położonych przy ul. Odrodzenia 3 i 5 – przekazuje Marcin Nowak, Dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich

Niebezpieczne skrzyżowanie

Skrzyżowanie, o którym mowa, wymaga pewnych popraw.  W takim stanie, w jakim znajdowało się do tej pory, stwarzało zagrożenie dla uczestników ruchu. Dlatego właśnie w jego miejscu ma powstać rondo, które ułatwi kierowcom bezpieczne poruszanie się. Kwestii bezpieczeństwa nie da się rozwiązać pstryknięciem, więc takie prace mogą trochę potrwać. Kierowcy więc powinni uzbroić się w cierpliwość.