Trzy groźne zdarzenia drogowe w powiecie zamojskim

Miniony weekend przyniósł niepokojące wiadomości na drogach powiatu zamojskiego. Sobotni dzień był momentem aż trzech poważnych incydentów drogowych. Przyczyną wszystkich była jazda z nadmierną prędkością, niedostosowana do panujących warunków na drodze. W jednym z przypadków, udział alkoholu również miał miejsce. W wyniku jednego z wypadków, jedna osoba straciła przytomność i została przewieziona do szpitala.

Najbardziej dotkliwie poszkodowany okazał się 44-letni mężczyzna pochodzący z Ukrainy. Tego sobotniego poranka, około godziny 6, mężczyzna ten prowadził pojazd marki Peugeot w miejscowości Zielone, leżącej w gminie Krasnobród. Według wstępnych ustaleń, nie dostosował on prędkości do trudności na drodze. Na łuku drogi stracił kontrolę nad swoim pojazdem, który najpierw znalazł się na przeciwnym pasie ruchu, a następnie na poboczu, gdzie uderzył w drzewo.

Po tym dramatycznym wydarzeniu, 44-latek został zakleszczony wewnątrz zniszczonego pojazdu. Z jego ekstrakcją poradzili sobie członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Krasnobrodzie. W stanie bez przytomności, poszkodowany kierowca został przekazany w ręce zespołu ratownictwa medycznego, który przewiózł go do szpitala. Aby ustalić czy był on trzeźwy podczas zdarzenia, pobrano od niego próbkę krwi.