Potężny cios dla gminy Stary Zamość: Tragiczny wypadek śmiertelny

Według wstępnych ustaleń organów ścigania, doszło do tragicznego zdarzenia, w którym 30-letni mieszkaniec gminy Stary Zamość stracił życie. Mężczyzna niestety wtargnął na drogę tuż przed nadjeżdżającym pojazdem, a młody kierowca nie był w stanie zareagować na czas i zahamować auta.

Nieszczęsny incydent miał miejsce w czwartkowy wieczór, około godziny 22, w miejscowości Udrycze Wola. Jest to obszar położony poza terenem zabudowanym i nieoświetlony, co mogło przyczynić się do tragedii.

18-letni kierowca Audi, pochodzący z gminy Skierbieszów, nie miał możliwości zatrzymać samochodu, gdy pieszy niespodziewanie wszedł na jezdnię z prawej strony. Mimo pełnej trzeźwości młodego kierowcy i braku winy z jego strony, obrażenia doznane przez pieszego były na tyle poważne, że mężczyzna poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

Pod nadzorem prokuratora, policjanci przeprowadzali czynności na miejscu tragicznego wypadku aż do późnych godzin nocnych. W toku postępowania, biegły specjalizujący się w rekonstrukcji wypadków drogowych był również obecny na miejscu. Dochodzenie nadal jest prowadzone w celu ustalenia wszystkich szczegółów i dokładnego przebiegu tragicznego zdarzenia.